یخچال درب فرانسوی
Rate this post

یخچال درب فرانسوی فضای زیادی را ارائه می دهند و جذابیت زیادی دارند. به طوری که جای تعجب است که چرا یخچال های کنار هم هنوز هم وجود دارند. اما واقعیت این است که ، هر چقدر هم که یک نفر فکر کند چیزی خوب است ، همیشه کسی وجود خواهد داشت که طرفدار سرسخت عکس آن است. به همین دلیل ، طبیعی است که داشتن یخچال درب فرانسه موافق و مخالف باشد.

در اینجا ، بیایید آنها را کشف کنیم.

اینها مواردی است که می توانید از داشتن یخچال درب فرانسوی انتظار داشته باشید.

مثبت ها

دسترسی آسان تر به غذا

آیا خوب نیست که فقط در یخچال را باز کنید و هر آنچه را که دارید بدون دیدن وسایل ببینید. مگر اینکه خیلی کم غذا بخورید یا در خانه ای باشید که بیش از دو نفر ندارید. دسترسی به مواد غذایی در یخچال و فریزر دو درب معمولی چالش برانگیز است. همچنین باعث می شود انرژی بیشتری هدر دهید زیرا درب مدت بیشتری باز می ماند.

یخچال های ساید بای ساید یک مسئله اساسی دارند .درها فقط راهی را که برای آنها در نظر گرفته شده باز می کنند. این بدان معناست که شما نمی توانید جهت باز شدن آنها را تغییر دهید.

قفسه های گسترده تر

در اینجا چیزهای زیادی برای توضیح وجود ندارد. همه می توانند از فضای قفسه اضافی در یخچال استفاده کنند.

فضای مفید بالای قفسه مفید

از آنجا که یخچال های درب فرانسوی بسیار گسترده هستند ، فضای قفسه بیشتری برای پر کردن وجود دارد. ترکیب قفسه های وسیع تر و سطل زباله های در برابر مساوی است با جهت گیری بهتر ، فضای قفسه بالاتر. همچنین می توانید ارتفاع قفسه بالایی را تنظیم کنید تا مواد غذایی شما خیلی راحتتر جا بیفتد.

بیشتر بخوانید...
ترمودیسک یخچال

سطل های بزرگ

اکنون،فقط برای جا دادن دیگران نیازی به بیرون انداختن چاشنی ها نیست. سطل های زباله در یخچال درب فرانسوی بزرگ است ، بعضی از آنها حتی به اندازه ای بزرگ هستند که قابلمه های گالن را در خود جای می دهند ! این ویژگی باعث کاهش قفسه های مواردی می شود که باید روی هم چیده شوند یا پهن شوند.

یک فریزر کشوی عمیق تر

اگر کالاهای منجمد زیادی ندارید ، این یک فریزر مناسب برای شماست. برخی از یخچال های درب فرانسوی یک کشو درست بالای فریزر دارند که کاملاً قابل تنظیم است. درجه حرارت در این کشو را می توان تغییر داد تا به طور موثر بشقابهای شیرینی پزی و کیک های ورقه ای یا مایع خنک و بستنی خنک بماند.

منفی ها

حالا که جوانب مثبت را بررسی کردیم ، بیایید نگاهی به موارد منفی ، البته با اکراه بیاندازیم.

فشار فشرده

اگر آشپزخانه شما فضای مشخصی را برای یخچال شما در نظر گرفته است و در بین دو کابینت قرار دارد ، ممکن است با مشکل روبرو شوید. آشپزخانه های کوچک فقط با یخچال های بزرگ طراحی نشده اند. تا زمانی که قصد بیرون آوردن یک یا دو کابینت را ندارید ، ممکن است بخواهید سبک یخچال متفاوتی را خریداری کنید.

ویژگی های بیشتر ، انرژی بیشتر

هرچه ویژگی های یخچال بیشتر باشد ، انرژی بیشتری برای راه اندازی نیاز دارد. همچنین یخچال هایی با فضای داخلی بزرگتر از انرژی بیشتری برای خنک سازی استفاده می کنند. با این حال ، وسایل جدیدتر مانند یخچال درب فرانسوی ، انرژی کمتری نسبت به یخچال های قدیمی مصرف می کنند. این به دلیل ویژگی های صرفه جویی در انرژی است که باعث می شود برق کمتری مصرف شود.

بیشتر بخوانید...
تراز کردن یخچال | آموزش کامل نحوه تراز نمودن یخچال

متناسب با هر سبک آشپزخانه نیست

مطمئناً ، اگر یک آشپزخانه مدرن به معنای کلمه ، مدرن داشته باشید ، احتمالاً به دنبال داشتن یکی از این یخچال ها خواهید بود. اما اگر سبک شما آنقدر مدرن نباشد چه می کنید؟ اگر یکپارچه سازی با سیستم عامل یا معاصر را دوست دارید چه می کنید؟

یخچال درب فرانسوی مناسب یک آشپزخانه یکپارچه سازی با سیستم عامل نیست. آشپزخانه های یکپارچه سازی با سیستم عامل در واقع احیای سبک ساده سالهای گذشته هستند، بدون اینکه زیبایی و عملکرد را از بین ببرند. آشپزخانه های یکپارچه نیز در قسمت کوچکتر قرار دارند ، بنابراین یخچال درب فرانسوی به راحتی کل آن را می بلعد.

کشوی فریزر پایین

یک فریزر کشوی زیرین یک افزودنی عالی برای یخچال های مدرن است ، زیرا به شما امکان می دهد تا نظم و ترتیب بیشتری داشته باشید، اما بسیار جمع و جور است. یخچال ساید بای ساید یخچال فریزر بسیار بزرگتری را ارائه می دهد که برای دسترسی به آن نیازی به خم شدن ندارید.

یخچال های درب فرانسوی متنوع هستند ، اما کاملاً واضح است که می توان گفت آنها متناسب با نیازهای همه نیستند. اگر شما نیاز به ذخیره مقدار زیادی غذا دارید ، یا فقط می خواهید کمی فضای بیشتری برای تماشای خلاقیت های آشپزی خود داشته باشید ، ممکن است یخچال درب فرانسوی همان چیزی باشد که شما از دست داده اید.

آیا مطمئن نیستید چه مدل یا سبکی را بخرید؟

ما از سخت کوشی برای شما مراقبت کردیم ! ما به شما این را اطمینان می دهیم که محصولات خود را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه دهیم و فقط مدل های پرفروش و با کیفیت را عرضه می کنیم. تیم تعمیرات کرج همواره در خدمت شما عزیزان می باشد. به ما اعتماد کنید!

یخچال درب فرانسوی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *