4.6/5 - (17 امتیاز)

تعمیرات یخچال و علايمی که نشان می‌دهد یخچال خراب است

ما در اینجا تاریخچه و حقایق جالبی را در مورد یخچال ، این وسیله خانگی خنک که نقش مهمی در زندگی ما دارد به شما معرفی می کنیم و همچنین با ما همراه باشید تا اطلاعات جدیدی در مورد تعمیرات یخچال در کرج به دست آورید.

تاریخچه

تاریخچه یخچال و فریزر به دوران باستان برمی گردد. مردم برای نگهداری غذا از یخ استفاده می کردند. رودخانه ها و دریاچه ها منابع اصلی برداشت یخ بودند. پس از آن ، یخچال و فریزر اختراع شد. یخچال ها دارای پمپ حرارتی و محفظه ای عایق هستند که گرما را از داخل به بیرون یخچال ها منتقل می کنند ، که این باعث می شود یخچال سردتر بماند.

در طول قرن بیستم ، یخچال های مخصوص مصارف خانگی بدون هیچ ایده ای ساخته شدند.

به طور خلاصه ، تا سال ۱۹۲۷ بود که جنرال الکتریک یخچال های محبوب و پرمصرفی را معرفی کرد. آنها از متیل فرمت یا دی اکسید گوگرد به عنوان محیط یخچال استفاده کردند. استفاده از این دو خطرناک بود ، بنابراین یک راه حل جایگزین آن شد. اگرچه استفاده از آن ریسک بود، اما بسیار ایمن تر از بقیه ی یخچال های ساخته شده تا آن موقع به حساب می آید.

تکامل یخچال ها در طول قرن ۲۰

جنرال الکتریک اولین یخچال الکتریکی را در سال ۱۹۲۷ اختراع کرد. قیمت آن تا آن زمان حدود ۵۲۰ دلار بود. این یخچال ها الهام بخشی از سری لوازم کلاسیک امروزی بودند.

در طول دهه ۱۹۳۰ ، هنگامی که مکعب یخ در یخچال های برقی متداول شد ، کاربران یخچال و فریزر با مفهوم فریزر آشنا شدند. علاوه بر این ، تولید کنندگان یخچال و فریزر دی اکسید گوگرد را به عنوان سرد کننده با فرون ۱۲ جایگزین کردند.

در دهه ۱۹۴۰ ، مصرف کنندگان از محفظه های خنک ، به عنوان ذخیره مواد غذایی منجمد استفاده می کردند. در این دوره بود که یخچال ها نیز تولید انبوه داشتند.

دهه ۱۹۵۰ تولید یخچال های فانتزی افزایش یافت. در این مدت ، یخچال و فریزر یک وسیله مهم و مورد نیاز برای هر خانه شد. این دهه نشان دهنده ی ارتفاع طرح های یخچال است.

طراحی یخچال و فریزر در دهه ۱۹۶۰ ساده بود. در این دهه به اندازه ی یخچال ها نیز افزوده شد. این به مصرف کنندگان فضای بیشتری برای ذخیره مواد غذایی و سبزیجات بیشتر، می داد.

یخچال ها در سال ۱۹۷۰ به یخچال های جمع و جور و مینیاتوری در بازار تبدیل شدند. دولتهای مختلف در سراسر جهان استانداردهایی را تهیه كردند كه هدف آنها هدایت تولیدكنندگان در تولید محصولات كارآمد و سازگار با محیط زیست بود زیرا اولویتها به سمت حفظ محیط زیست تغییر كرد. یخچال های کم مصرف باید تولید می شدند تا مطابق توصیه ها با این مقررات و استانداردها مطابقت داشته باشند. در سال ۱۹۷۵ ، یخچال تقریباً ۲۲۰۰ کیلووات ساعت انرژی در سال مصرف می کرد.

بیشتر بخوانید...
چگونه لامپ یخچال فریزر خود را عوض کنیم ؟

تکامل یخچال در ۱۹۸۰

یخچال های ساخته شده در دهه ۱۹۸۰ بیشتر ساخته شده اند تا عمر طولانی داشته باشند، یخچال های سال ۱۹۸۰ از نظر مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مطمئن تر و قابل استفاده تر شدند. میزان انرژی مصرفی یخچال در اواسط دهه ۱۹۸۰ تقریباً ۱۷۰۰ کیلووات ساعت در سال بود.

طراحی یخچال های دهه ۱۹۹۰ براق و مدرن بود. ورود درهای سبک فرانسوی و همچنین فولاد ضد زنگ به یخچال وجود داشت. مصرف کنندگان از طرح های مدرن و شیک طرفداری می کردند و در نتیجه یخچال فریزرهای بزرگ گذشته از بازارها ناپدید شدند. هر دهه در طول قرن بیستم ، با تغییر شهرت در چشم مردم ، بهره وری انرژی را بهبود می بخشید. مصرف انرژی فقط به ۸۵۰ کیلووات ساعت در سال کاهش یافت.

بازار یخچال و فریزر در حال حاضر انواع مختلفی از وسایل امروزی را در اختیار قرار می دهد. یخچال های امروزی از زیبایی خاصی برخوردارند که مشخصه آن برخی از طراحی های اواسط قرن است ، اما تفاوت در این است که با مزایای بهره وری پیشرفته انرژی همراه است.

تعمیرات یخچال

یخچال های امروزی

یخچال های مدرن و امروزی درجه حرارت را دقیقاً بالاتر از نقطه انجماد آب نگه می دارند. آنها جعبه یخ را جایگزین کردند و بدین ترتیب آن را به مهمترین سرمایه در آشپزخانه امروز تبدیل کردند. این طرح ها در اندازه های متنوعی وجود دارند بنابراین مقدار زیادی غذا را حفظ می کنند. در مقالات دیگر بیشتر با انواع یخچال های مدرن و امروزی آشنا می شوید.

 تعمیرات یخچال فریزر در کرج

یکی از مشکلات بزرگی که ممکن است در هر خانه ای به وجود بیاید ،خراب شدن یخچال است که باعث می شود یک لطمه بزرگ به زندگی انسان وارد شود !

یخچال یک ماشین پیچیده است. همچنین سخت ترین لوازم خانگی است که بصورت شبانه روزی کار می کند و غذای شما را تازه نگه می دارد. استفاده ی بیش از حد و فرسودگی ، یخچال و فریزر ممکن است مواردی مانند مشکل خنک کننده ، مشکل یخ زدایی ، سیم کشی معیوب ، خراب شدن صفحه تخلیه ، جرقه زدن از سوکت ، مشکل بسته شدن درب ، انسداد تخلیه و غیره ایجاد کند که به خدمات تعمیرات یخچال فریزر در کرج نیاز دارد.

تعمیرات یخچال فریزر در کرج ، به مجموعه خدماتی اشاره دارد که برای بررسی و رفع مشکلات به کاربران ارائه می شود. به سبب پیچیدگی موجود در سیستم عملکردی و قطعات یخچال فرایند ترمیم و تعمیر آن نیز نیازمند مهارت بالایی می باشد. در تعمیرات تخصصی ساید بای ساید ، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی، جمعی از افراد متخصص و ماهر عهده دار انجام آن هستند. همچنین لازم است بدانید که در این مرکز، انواع مدل های یخچال از برندهای معتبر، سامسونگ، ال جی، دوو ، اسنوا، جنرال الکتریک … قابل تعمیر می باشند. به منظور آشنایی هرچه بیشتر شما کاربران گرامی با نکات و مراحل تعمیر یخچال، این مقاله را به بررسی همه جانبه ی این موضوع اختصاص داده ایم؛ با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید...
نحوه تعمیر یخچال ساید بای ساید

اجازه دهید مشکلات یخچال را در تعمیرات کرج تعمیر کنیم. اگر به خدمات تخصصی تعمیرات و نگهداری در کرج نیازدارید، فرصت را از دست ندهید به ما اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال در منزل

اگر یخچالتان خراب شود چه کاری انجام می دهید؟ آن را به تعمیرگاه می برید!

قطعا این کار، کار بسیار دشواری است و بهترین راه این است که تعمیرکار به منزل شما آمده و به راحتی مشکل یخچال شما را برطرف کند.

با درخواست سرویس از نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال در منزل در شهر کرج تکنسین به آدرس مورد نظر شما در اسرع وقت حضور پیدا کرده و اقدامات لازم را برای عیب یابی و درست کردن دستگاه انجام می دهد. بنابراین دیگراحتیاج به جابجایی یخچال نیست و احتمال آسیب دیدگی دستگاه در حین انتقال به تعمیرگاه نیز به صفر می رسد.

تعمیرات یخچال

خدمات تخصصی تعمیرات یخچال  فریزر در کرج

یخچال فریزر یکی از وسایل جدایی ناپذیر هر آشپزخانه است. طرز کار یخچال فریزر کمی پیچیده است . یخچال از چهار قسمت مختلف تشکیل شده است :

  • Condenser ( کندانسور)
  • Evaporator (اواپراتور)
  • Compressor ( کمپرسور )
  • Termostat( ترموستات )

این چهار قسمت طی یک فرایند گاز فریون را خنک کرده و در لوله های یخچال به حرکت در می آورند.

تیم تعمیرات کرج دارای نمایندگی های زیر نیز می‌باشد:

بدین ترتیب این گاز ضمن جذب گرمای مواد غذایی و به کمک کمپرسور و کندانسور خنک می شود و به این چرخه باز می گردد. کارشناسان تعمیر یخچال در مرکز سخت افزار ایران ضمن ارائه ی خدمات تعمیر یخچال فریزر در منزل و تعمیر یخچال در محل آماده ی پاسخگویی به تمامی پرسش های شما هستند.

فناوری های شرکت ما در کرج دارای مهارت ارائه خدمات موثر را دارد. وقتی صحبت از لوازم آشپزخانه حیاتی می شود ، سرعت پاسخگویی بسیار امر حیاتی است نگران نباشید زمان پاسخگویی ما سریع می باشد. نه تنها فناوری های ما نیازهای تعمیر یخچال در همان روز را پوشش می دهد بلکه خدمات را به صورت یکجا کامل می کند. با داشتن تخصص در یخچال های خانگی و خدمات آنها ، شرکت ما می تواند هر زمان که دستگاه عملکرد خوبی نداشته باشد ، مفید باشد. بنابراین برای تعمیرات یخچال فریزر در کرج هم اکنون با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید...
7 دلیل به وجود آمدن سر و صدای یخچال چیست ؟

تعمیرات یخچال

از تعمیرات یخچال فریزر در کرج خود کاملا مطمئن باشید ما بدون توجه به مشکل یا نوع دستگاه ، آن را برطرف می کنیم. ما سالهاست که در حال تعمیر و نگهداری انواع یخچال ها هستیم. ما با جدیدترین مدل هایی که تمامی برندهای معتبر خارجی در بازار معرفی کرده اند به روز شده و در هر نوآوری سرعت خود را حفظ می کنیم.

اعتماد داشته باشید که ما در عیب یابی مشکل یخچال، تشخیص و ارائه تعمیرات یخچال و فریزر از تجربه و همچنین گواهینامه های بسیاری برخوردار هستیم.

سرویس تعمیرات یخچال فریزر کرج

هرگونه سرویس تعمیرات یخچال با تجهیزات تخصصی در کرج انجام می شود. ما از پیشرفته ترین ابزارها برای بررسی دستگاه و تشخیص مشکلات آن استفاده می کنیم.

قطعات یدکی که برای تعویض ترموستات ، سیم پیچ ، کمپرسور ، درزگیر و سایر اجزای یخچال فرسوده و آسیب دیده استفاده می کنیم از بهترین های موجود در بازار هستند. بنابراین با قطعات با کیفیت ، کمک به موقع و فناوری های خبره ، تعمیر یخچال با پشتکار انجام می شود.

رایج ترین مشکلات یخچال ها کدام است؟

  • یخچال نشت می کند.
  • یخ در داخل یخچال قرار گرفته است.
  • داخل محفظه غذای تازه آب وجود دارد.
  • درب خوب بسته نخواهد شد.
  • و غیره …

خواه مشکل یخچال شما در لیست بالا موجود باشد یا نه ، با ما تماس بگیرید. فناوری های ما می توانند یخچال و فریزر و همچنین یخ ساز را تعمیر کنند. بنابراین مهم نیست که مشکل از کجا شروع شده باشد ، ما نه تنها آن را تشخیص خواهیم داد بلکه آن را برطرف خواهیم کرد.

یخچال شما در برخی مواقع فرسوده می شود. اما ما می توانیم با ارائه خدمات سالانه یخچال ، طول عمر آن را گسترش دهیم. با تمیز کردن سیم پیچ های آن ، بررسی و تعمیر قطعات آن ، انجام تنظیمات مناسب و کارهای تعمیراتی ، و تنظیم آن ، آن را فعال نگه می داریم. هر آنچه را که با یخچال خود نیاز دارید ، ما در اینجا ارائه می دهیم. اگر به تعمیرات یخچال در کرج نیاز دارید امروز با ما تماس بگیرید.

مطالب بیشتر را اینجا بخوانید