4.5/5 - (2 امتیاز)

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج

ما در مرکز تخصصی نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج ،  این امکان را برای شما فراهم نمودیم که برای ترمیم و تعمیر یخچال ، این وسیله ی مهم و پر کاربرد، که نقش بسیار مهمی در زندگی روزمره ما دارد نیازی به مراجعه حضوري به تعميرگاه نباشد.

قطعا با توجه به ابعاد و وزن يخچال، انتقال آن به مرکز تعميرات کار بسیار سخت و دشواری به نظر رسيده و مشکلات بسياري را به دنبال دارد.

با تماس گرفتن به تيم نمايندگي تعمیرات یخچال ال جی در کرج ، یخچال شما در کمترین زمان ممکن و به سرعت به حالت قبل خود باز می گردد. کافیست با ما تماس بگیرید !

همکاران و متخصصین ما در کمترین زمان به محل اعزام شده و یخچال مورد نظر را به دقت بررسي کرده و هرگونه اقدامي که براي تعمير آن لازم باشد، در منزل انجام مي شود.

این نکته را باید اشاره کرد که تعمیرکاران اعزام شده از بین متخصصین حرفه ای در حوزه تعمیرات یخچال و لوازم خانگی انتخاب شده اند و مهارت کافی برای رفع هر گونه مشکلات در انواع مختلف محصولات یخچال ال جی را دارا هستند و با استفاده از تجهیزات کامل و پیشرفته به سرعت مشکلات شما رفع می شود پس نگران نباشید و به ما اعتماد کنید با ما تماس بگیرید.

مرکز تخصصی نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج با پشتيباني سریع به مشترکين محصولات لوازم خانگي ال جی  LG را بر عهده دارد ، تا در اين زمينه خاطره خوبي را از ارائه خدمات يخچال ال جی LG در ذهن مشتريان خود در کرج ثبت کند.

یخچال ال جی

LG برای افرادی که یخچال می خواهند یک انتخاب محبوب است. ال جی به عنوان یکی از شرکت هایی که سهم بزرگی در بازار الکترونیک دارد ، در ساخت یخچال های بسیار قدرتمند که مدت هاست از آن استفاده می شود ، پیشتاز بوده است.

یخچال فریزرهای ال جی ظرفیت ذخیره سازی زیادی دارند که ۲۱ کیسه غذا را در خود نگه می دارد!

وجود فریزرهای  بدون یخ ، به این معنی است که شما هرگز مجبور به یخ زدایی نخواهید شد و کمپرسورهای خطی  بی صدا و با دوام تر هستند.

بیشتر بخوانید...
نمایندگی یخچال اسنوا در کرج

در اینجا برخی از مشکلات و عیب یابی یخچال فریزر ال جی را بیان می کنیم.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج

یخچال LG خنک نمی شود ! نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج

هنگامی که کابینت یخچال احساس گرما می کند ، ممکن است در تنظیمات بهینه سازی مشکلی وجود داشته باشد که ممکن است لازم باشد پایین بیاید. جنبه های دیگری که باید در نظر گرفته شود ، منافذ خنک کننده است ممکن است این موارد مسدود شده باشد و باید پاک شود ، زیرا گردش ضعیف می تواند از خنک شدن صحیح یخچال جلوگیری کند.

برای جلوگیری از ورود هوای گرم به داخل یخچال ، درها و کشوها باید بسته و مهر و موم شوند. اگر مهر و موم درب آسیب دیده باشد ، باید تعویض شود. مسئله دیگری که به مهر و موم واشرمربوط می شود این است که آیا دستگاه در کف هم سطح نشسته است. یک سکوی ناهموار همچنین می تواند روی تراز بندی درها تأثیر بگذارد.

اگر یخچال خنک نمی شود ،ممکن است مربوط به صفحه کنترل باشد نیز باشد و حالت نمایش غیرفعال باشد. همه این مشکلات را می توان به سرعت توسط یک تکنسین باتجربه از نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج  تشخیص داد و به راحتی  برطرف کرد. همین حالا با ما تماس بگیرید !

یخچال فریزر LG یخ نمی زند !

فاکتورهای زیادی وجود دارد که می تواند باعث خنک نشدن یخچال فریزر LG شود  این موارد شامل کویل های کندانسور که کثیف هستند و از اتلاف گرما جلوگیری می کنند، تا حد زیادی ظرفیت خنک کننده فریزر را کاهش می دهد.

اگر کویل ها بیش از حد یخ زده باشند ، این نشان دهنده مشکلی در سیستم یخ زدایی است که بخاری را در طول روز روشن می کند تا یخ زدگی جمع شده را ذوب کند. اگر بخاری یخ زدایی در تلاش است تا روشن شود ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

موتور فن کندانسور هوا را از طریق کندانسور و روی سیم پیچ های کندانسور می کشد اگر تیغه های فن مسدود شده باشد ، از سرد شدن فریزر جلوگیری می کند. یاتاقان های موتور تیغه فن نیز با گذشت زمان فرسوده می شوند و در نتیجه موتور فن باید تعویض شود.

بیشتر بخوانید...
کاربرد تعمیر یخچال سامسونگ

برای رفع این مشکل نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج تماس بگیرید

عیب یابی یخچال فریزر ال جی همچنین به سایر اجزا مانند موتور فن اواپراتور که هوا را روی سیم پیچ های اواپراتور می کشد و آن را در سراسر فریزر می چرخاند، در نظر می گیرد. اگر این ایراد داشته باشد ، فریزر خنک نمی شود و ممکن است موتور نیاز به تعویض داشته باشد.

گاهی اوقات ممکن است یخچال ال جی شما دارای صفحه کنترل کاربر و صفحه نمایش معیوب باشد یا نقص از صفحه کنترل اصلی باشد.

تکنسین شما قبل از تعویض خود صفحه کنترل ، تشخیص خواهد داد که تمام اجزای دیگر به درستی کار می کنند.

اگر یخچال ال جی شما به درستی خنک نمی شود و یا روشن نمی شود باید به نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در شهر خود تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج

برخی مشکلات دیگر که ممکن است برای یخچال های ال جی پیش بیاید:

راه حل نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج برای برطرف کردن سر و صدا

اگر یخچال ال جی شما سر و صدا می کند ، ممکن است در پشت  آن یخ جمع شده باشد و باید سریع اقدام کنید. مکانیزم خنک کننده ممکن است به زودی کار کند.

تلگراف آب سرد

ممکن است آب موجود در تلگراف جلوی یخچال ال جی متوقف شود یا جریان آن کاهش یابد. اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است خط آبرسانی نشت کند. ممکن است لازم باشد خط تغذیه و شیر آب را تعویض کنید.

قفسه ها و درها

ممکن است درها و قفسه های داخلی یخچال های ال جی ترک خورده باشد. برای تعویض آن با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج  تماس بگیرید و ترتیب یک تکنسین حرفه ای برای بررسی یک مشکل اساسی را بدهید.

سنسور فریز

برخی از یخچال های ال جی در سنسورهای یخ زدگی خود بعد از مدتی دچار نقص می شوند. این عیب ممکن است باعث ایجاد یخ در داخل دستگاه و اطراف سطل یخ آب پاش شود. ممکن است لازم باشد سنسور تعویض شود.

بیشتر بخوانید...
اهمیت قطعه ترموفیوز در یخچال

ما این را به شما تضمین می کنیم که با اعتماد به تیم تخصصی و مجرب نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج بهترین خدمات را دریافت کرده و کارکرد یخچال شما حتی از اولین روز هم بهتر باشد!!!

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید

برای رفع مشکل عدم تولید یخ و کار نکردن یخچال LG ابتدا لازم است قطعات مرتبط با روند یخ سازی مورد بررسی قرار گیرند. نرسیدن آب به یخساز، خرابی سیستم یخساز، ایراد سیستم دیسپنسر یا یخساز، خرابی مدول یخساز، ایراد قفل درب، خرابی ترموستات و گرفتگی فیلتر از جمله مواردی هستند که میتوانند منجر به بروز این مشکل شوند. نمایندگی تعمیر یخچال LG در کرج به دلیل تجربه بالا در این زمینه علل بروز این مشکلات را به سرعت ریشه یابی کرده و مناسب ترین راهکار را جهت رفع مشکل ارائه مینماید.

باز و بسته شدن بیش از حد درب یخچال در خانه های موجب شده است تا این بخش از یخچال بسیار آسیب پذیر باشد. پوسیدگی، زنگ زدگی، فرورفتگی و شکستگی درب لولا در یخچال، از جمله مشکلات رایج در این زمینه هستند که برای تعمیر نیازمند تخصص و تجهیزات ویژه ای هستند.

روشن نشدن یخچال ال جی یکی از آزاردهنده ترین خرابی های رایج در این دستگاه است. برای حل مشکل استارت نکردن موتور یخچال lg لازم است تک تک قطعات مرتبط با این مشکل، مورد بررسی قرار گیرند. معیوب بودن اورلود یخچال، خراب بودن ترموستات، جدا شدن سیم رابط از مجموعه سیم های مدار یخچال از جمله مواردی هستند که برای رفع مشکل، نیاز به بررسی خواهند داشت.

عدم خنک سازی، یکی از مشکلاتی است که در تعمیرات یخچال ال جی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بسیاری از کاربران از بروز این مشکل شکایت کرده و خواستار برطرف شدن آن می باشند. جالب است بدانید دلیل بروز این ایراد، به ترموستات، شارژ و گاز، کمپرسور، لاستیک درب و فن، مربوط می باشد.