4.4/5 - (20 امتیاز)

نمایندگی جنرال الکتریک در کرج

General Electric  یک شرکت آمریکایی در شهر بوستون سیتی می باشد. شرکت جنرال الکتریک در سال ۱۸۹۲ یعنی ۱۲۸ سال پیش توسط Thomson Houston  پایه ریزی شد. نمایندگی جنرال الکتریک در کرج اینجاست تا در خدمت تمامی خریداران این مدل یخچال باشد!

یخچال فریزر و یا ساید بای ساید از لوازم مورد نیاز هر خانه ای می باشد، درهر خانه ای وجود یک یخچال در آشپزخانه ضروریست  و نبود آن و یا خراب شدن یخچال برای چند ساعت باعث از بین رفتن مواد غذایی و ضرر مالی می شود.

یخچال جنرال الکتریک مانند بقیه یخچال ها ممکن بعد از مدتی دچار ارور هایی شود که در اینجا چند مورد از ارورهای یخچال جنرال الکتریک را بیان می کنیم.

ارور CC در یخچال جنرال الکتریک

دلیل ارور CC در یخچال جنرال الکتریک به معنای این است که دمای فریزر بیشتر از ۲ ساعت یا ۱۲۰ دقیقه بسیار بالا بوده و پایین نیامده است.

رفع ارور CC در یخچال جنرال الکتریک

برای اینکه متوجه شویم ایراد اصلی چیست بهتر است دلایل زیر را بررسی نماییم :

  • باز و بسته نمودن بیش از حد درب یخچال باعث کاهش سردی یخچال می شود و در نتیجه دمای یخچال تغییر می کند.
  • استفاده از یخچال به مرور زمان لاستیک درب خواص چسبندگی خود را از دست میدهد. به همین دلیل به مرور زمان باعث  دمای فریزر در حالت مطلوب خود نباشد با ارور CC بر روی نمایشگر این نکته را به شما گوش زد خواهد نمود.

نمایندگی جنرال الکتریک در کرج

ارور dE در یخچال جنرال الکتریک

ارور dE در یخچال جنرال الکتریک زمانی نمایش داده می شود که چرخه سیستم دیفراست یا یخ زدایی در ۲۴ ساعت گذشته انجام نشده باشد. برای رفع این مشکل باید کاور داخل یخچال را باز نمایید ،درصورتی که اطلاعات کافی ندارید با ما تماس بگیرید. تعمیرات کرج همواره در خدمت شماست !

بیشتر بخوانید...
ترمودیسک یخچال

ارور FF در یخچال جنرال الکتریک

ارور FF یخچال جنرال الکتریک یک ارور هشدار دهنده است. این ارور متناسب نبودن دمای یخچال فریزر با دمای مورد انتظار را اخطار می دهد. این ارور یکی از مهم ترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است.  دلیل ارور FF می تواند شامل این موارد باشد:

ارور TC در یخچال جنرال الکتریک

درصورتی که با کد TC بر روی نمایشگر یخچال خود روبه رو شده اید، لازم است یادآوری نماییم که TC یک ارور نیست و بیانگر این است که Turbo Cool فعال شده است. Turbo Cool سیستم سرمایشی سریع انحصاری شرکت جنرال الکتریک است. برای رفع آن کافی است در تنظیمات پنل این گزینه را خاموش نمایید.

ارور CI در یخچال جنرال الکتریک

علت ارور CI در یخچال جنرال الکتریک که بر روی نمایشگر یخچال نمایش داده می شود نشان دهنده وجود مشکل در بخش یخساز یا Ice Maker یخچال می باشد. ممکن است قطعه های کوچک یخ در جایخی گیر کرده باشند و باعث بروز این ارور شوند. در صورتی که نتوانستید این مشکل را برطرف کنید با تکنسین تعمیرات کرج که نمایندگی جنرال الکتریک در کرج می باشد تماس بگیرید تا مشکل شما به صورت تخصصی برطرف شود.

نمایندگی جنرال الکتریک در کرج

ارور ۸۸ یا ۸۹ در یخجال جنرال الکتریک

ارور ۸۸ یا ۸۹ یکی از مهمترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است. این ارور بیانگر این است که مشکل جدی در قیمت پاور یا برق یخچال وجود دارد. در صورت مشاهده ارور ۸۸ یا ۸۹ سریعاً یخچال را از برق بیرون کشیده و با تکنسین یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید...
تعمیر کندانسور یخچال

ارور E2 در یخچال جنرال الکتریک

ارور E2 در یخچال جنرال الکتریک بیانگر مشکل در برد یخچال جنرال الکتریک است. این ارور جزو مهمترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است. در صورتی که این ارور بر روی نمایشگر نمایش داده می شود سریعاً یخچال را خاموش نمایید تا تکنسین ما خود را به سرعت به منزل شما برای رفع ایجاد مشکل اعزام شود.

نگران نباشید! تیم تعمیرات کرج با داشتن متخصصین مجرب و حرفه ای به راحتی در هر کجای کرج که باشید در کمترین زمان ممکن مشکلات یخچال شما را برطرف می کند.

 نمایندگی جنرال الکتریک در کرج

اگر برای یخچال جنرال ااکتریک خود مشکلی از قبیل صدای غیر طبیعی یخچال ، کار نکردن کمپرسور یخچال ، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و …. به وجود آمد نیاز به تعمیر دارد ما اینجا هستیم تا مشکل یخچال فریزر شما را برطرف کنیم به شما قول می دهیم که یخچال شما حتی از ابتدای خود نیز بهتر عمل کند!

نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و… اشاره کرد.

نمایندگی جنرال الکتریک در کرج پشتیبانی سریع و خدمات دهی به مشترکین برای محصولات لوازم خانگی جنرال الکتریک را بر عهده دارد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا یخچال شما را در زمان کمتری ایجاد کنیم.

همین حالا با ما تماس بگیرید فرصت را از دست ندهید !

نمایندگی جنرال الکتریک در کرج

شما مشتری گرامی برای دریافت هرگونه خدمات میتوانید از طریق شماره تلفن های درج شده در همین وبسایت اقدام نمایید.

تکنسین های مجرب ما در هر ساعتی از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

بیشتر بخوانید...
نحوه تعمیر یخچال ساید بای ساید

کلیه قطعات یدکی و لوازم مصرفی برای دستگاه های بوش اورجینال و اصلی هستند و قطعات مصرفی شرکت سازنده و مورد تایید می باشند.

خدمات روز تعطیل بردار نیست شما در هر زمانی که نیاز به تعمیرات داشته باشید حتی اگر روز تعطیلی باشد یا حتی اگر شب باشد می توانید با اپراتورها و همکاران متعهد ما تماس بگیرید و خواسته خود را با ما در میان بگذارید مطمئن باشید که بهترین مشاوره و پاسخگویی را از طرف ما دریافت خواهید کرد.

تمامی متخصصان این مرکز علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.